Kas mes?

Smagu-ramu – tai šaunūs, smagūs, linksmi, spalvoti žaislai ir žaidimai su paslaptimi! Kokia? O gi jie padeda išmokti nusiraminti, mankštinti rankeles bei galveles! Nusiraminimo žaislai vaikui ar paaugliui leidžia saugiai išleisti emocijas. Juk itin svarbu ir teigiama, kai auganti asmenybė žino, kas gali padėti nusiraminti. Pavyzdžiui, nerimaujant, pykstant, jaudinantis, bijant, padeda tam tikrų daiktų, žaislų maigymas, spaudinėjimas. O gal reikia išguiti įprotį kramtyti nagučius ar sukti plaukučius? Nesinori, kad vaikas nuolatos spoksotų į ekraną ar maigytų telefoną? Mes atrenkame labiausiai padedančius ir vaikų mėgstamiausius nusiraminimo žaislus.

Taigi Smagu-ramu pristato terapinius lavinamuosius, edukacinius, nusiraminimo žaislus, kurie padeda vaikams ir paaugliams atsipalaiduoti, mažinti stresą, malšinti pyktį, susikaupti. 

 

Žaislai ir žaidimai yra svarbūs vaiko fizinei, emocinei ir socialinei raidai. Jie yra priemonė tyrinėti, pažinti pasaulį, ugdyti socialinius įgūdžius, moko reikšti emocijas, priimti sprendimus. Taigi žaislai yra vienas būdų susipažinti su įvairiomis pasaulio spalvomis ir formomis. Žaislai – vaiko vystymosi priemonė, atributas ir sąlyga, todėl jų parinkimas yra itin svarbus. Tinkamas žaislas padeda vaikučiui įtvirtinti besiformuojančius įgūdžius bei įgyti naujų. Žaidimas yra ir mokymasis, ir elgesio problemų sprendimo būdas, kalbos bei pasitikėjimo savimi ugdymas, atsipalaidavimas, bendravimo įgūdžių lavinimas, pasaulio, savo ir kitų jausmų pažinimo būdas, kūrybiškumo, vaizduotės išlaisvinimas… 

Žaiskite, bus smagu ir ramu

Scroll to Top